Skup Sprzętu

Oferujemy usługę skupu używanego sprzętu, takiego jak laptopy czy komputery stacjonarne.

Jak wygląda procedura?

1. Dostarczenie sprzętu do wyceny: 
Klient przekazuje sprzęt do naszego punktu, informując nas o rodzaju i stanie technicznym urządzenia, które chce sprzedać.

2. Diagnostyka i wycena:
Starannie testujemy i wyceniamy sprzęt dostarczony przez klienta.

3. Trwanie testów:
Testy trwają maksymalnie 1-2 dni robocze. W tym czasie dokładnie analizujemy i oceniamy stan techniczny oraz funkcjonalność sprzętu.

4. Kontakt z klientem:
Po zakończeniu testów informujemy klienta o wynikach. Przedstawiamy mu szczegółowe informacje dotyczące oceny technicznej sprzętu oraz określamy, jaką kwotę jesteśmy gotowi zapłacić za dany sprzęt.

5. Oferta cenowa:
Jeśli klient akceptuje naszą propozycję cenową, niezwłocznie przygotowujemy umowę kupna-sprzedaży i zapraszamy do sfinalizowania transakcji.
– Jeśli klient nie akceptuje zaproponowanej ceny, zwracamy mu sprzęt w nienaruszonym stanie, bez ponoszenia przez niego jakichkolwiek kosztów związanych z wyceną.

6. Umowa:
Przygotowujemy jedną umowę w dwóch kopiach, jedną dla klienta i drugą dla serwisu. Klient jest zobowiązany wypełnić umowę swoimi prawdziwymi danymi. W umowie szczegółowo opisany jest stan sprzętu, jego rodzaj, model, numer seryjny, kwota oraz sposób rozliczenia. Zawsze jako rodzaj płatności widnieje gotówka. Po wypełnieniu umowy przez klienta, obie strony podpisują dokument. Jedna kopia umowy przekazywana jest klientowi, a druga trafia do osoby odpowiedzialnej za skup sprzętu. Następnie dokonuje się rozliczenie z klientem zgodnie z warunkami umowy.

7. Rozliczenie finansowe:
– Rozliczamy się na miejscu zaraz po podpisaniu umowy.

 

Skup Laptopów i skup komputerów stacjonarnych, Skup sprzętu, skup telefonów

Skupujemy używane oraz uszkodzone laptopy!

Słowa Kluczowe:

skup laptopów, skup komputerów stacjonarnych, skup części, skup sprzętu, skupujemy laptopy, skup uszkodzonych laptopów, skup uszkodoznego sprzętu